Jeden z najważniejszych dni w naszej szkole! W piatek 4 października 2019 r. 95 pierwszoklasistów i pierwszoklasistek zostało oficjalnie przyjętych w poczet uczniów „Ósemki”. Pasowania dokonali Katarzyna Kędzioł – dyrektorka szkoły i Grzegorz Kryger - z-ca dyrektora WRS Urzędu Miejskiego w Gdańsku. W tej ważnej uroczystości towarzyszyli im starsi koledzy, szczególnie dziękujemy klasie 8a, 7a i 4b. Pasowanie ożywiły przepiękne występy pierwszaków, zarówno recytatorskie, jak i wokalno - taneczne. Rada Rodziców jak zawsze okazała się niezastąpiona, przydatne upominki (odblaskowe koniczynki i 100 zł dla każdej klasy) na pewno gwarantują dobry start! Bardzo dziękujemy rodzicom, gościom, nauczycielom, uczniom i przedszkolakom za to, że byliście z nami. Pierwszoklasiści, powodzenia!